Reklamní agentura CREATO CZ s.r.o.
s námi do světa reklamy
Rozdávání, průzkumy, ankety
to vše a mnohem více pro Vás zajistí naše promo teamy
Konference a meetingy
profesionální servis na míru
Svatby a svatební hostiny
svatby na klíč
Zajištění veřejných akcí
produkce, ozvučení a mnohem víc
Tiskoviny
tiskneme to nejlepší pro ty nejlepší

Fotografování

Jednou z mnoha služeb, které Vám chceme nabídnout je také kvalitní a inspirativní fotografie. Nevěříte, že i fotografie může být kreativní? Zkuste naši fotografku, která Vám zvěční všechny významné akce nebo produkty.

Fotografie neznamená pouze dobrý aparát. Fotografie má duši, má své kouzlo. Fotograf je tím, kdo právě tyto aspekty do tak obyčejné a přes sto let staré techniky zachycení okamžiku, vkládá.

Nezapomenutelný den, jako je svatba, nezůstane jen ve vašich vzpomínkách, ale také v obrazové formě navždy. Jde o to, abychom umělecky a lidsky zachytili atmosféru - to je cíl fotografie, kterou vám nabízíme.

Pořádáte firemní oslavu, či nějaké výročí? Významná návštěva? Vše bude věcně a s citem zachyceno do fotografií, které splní svůj účel jako obrazová dokumentace článku či na web.
Potřebujete důkladně a přitom dobře zachytit vaše produkty pro prezentaci do tiskovin, webovou prezentaci či pro vaše zákazníky? Máme pro vás řešení. Tím je naše jedinečná fotografka s okem, které vidí i věci na první pohled neviditelné.


Kongresy a školeníTeambuildingFotografováníPromo TeamyPersonální zajištěníOzvučeníVýškové natáčení a snímkováníSpolečenské akceAnimační programySvatby

Fotogalerie

BrandBuildung
Catering
Ochutnávky
Svatby
Pivobraní
<<<
>>>

Kontakt

Mapa

Like Box

creatocz.cz
© 2012 - 2023 CREATO CZ s.r.o.