Reklamní agentura CREATO CZ s.r.o.
s námi do světa reklamy
Rozdávání, průzkumy, ankety
to vše a mnohem více pro Vás zajistí naše promo teamy
Konference a meetingy
profesionální servis na míru
Svatby a svatební hostiny
svatby na klíč
Zajištění veřejných akcí
produkce, ozvučení a mnohem víc
Tiskoviny
tiskneme to nejlepší pro ty nejlepší

Brandbuilding

Na propagaci a prezentaci značky závisí v mnoha ohledech chápaní firemní identity. Faktem je skutečnost, že trh se mění a vyvíjí a s tím i spojené nároky na kvalitu. Zákazník se začíná zajímat o to, co se za značkou skrývá, jaké má firma postavení na trhu. Je tedy nutné dbát na strategii značky. Účinnou cestou je cílené prosazování značky tzv. “corporate branding”.

Cílevědomé prosazování značky firmy (corporate branding) je nová účinná formule diferenciace na trzích, která výrazně přesahuje obvyklé metody marketingu produktů. Ve fázi realizace je to však zřetelně náročnější a obtížnější aktivita.

Značka firmy v zásadě nenese žádné výpovědi o kvalitě výrobků, ale místo toho definuje hodnoty. Má zprostředkovávat určitý životní pocit, má definovat spojení mezi obecně ceněnými kulturními vlastnostmi a konkrétní firmou.

Proto nechte starosti s posílením značky na nás. Připravíme akce pro klienty, webovou prezentaci, podpoříme povědomí o značce všemi nástroji, které se v moderním marketingu aplikují.


Reklamní předmětyBrandbuildingRoadshowMystery shoppingMonitoring trhuOutsourcingSampling

Fotogalerie

BrandBuildung
Catering
Ochutnávky
Svatby
Pivobraní
<<<
>>>

Kontakt

Mapa

Like Box

creatocz.cz
© 2012 - 2022 CREATO CZ s.r.o.