Reklamní agentura CREATO CZ s.r.o.
s námi do světa reklamy
Rozdávání, průzkumy, ankety
to vše a mnohem více pro Vás zajistí naše promo teamy
Konference a meetingy
profesionální servis na míru
Svatby a svatební hostiny
svatby na klíč
Zajištění veřejných akcí
produkce, ozvučení a mnohem víc
Tiskoviny
tiskneme to nejlepší pro ty nejlepší

Ozvučení

Technicky zajistíme sportovní, historické i společenské akce.

Ozvučíme Vaši akci profesionálním zvukovým systémem o výkonu 1 – 25kW, v případě potřeby ve spolupráci se spřátelenými firmami i výkonnějším.
Zajistíme scénické osvětlení divadla a světelné efekty pro koncerty a diskotéky.
Zajistíme elektrický přívod a kompletní „dočasné elektrické instalace pro stavby zábavních zařízení a stánků v lunaparcích, zábavních parcích a cirkusech“ v souladu s ČSN 33 2000-7-740, ČSN 33 2000-4-41 a souvisejících norem.
Postavíme Vám letní kino na zelené louce s profesionálním digitálním projektorem a ozvučovacím systémem Dolby DIGITAL® / DTS®.
Zajistíme Vám produkci rozhlasového, nebo filmového spotu dle Vašich požadavků.
Ozvučování divadla a kulturních akcí se věnujeme 15 let, hudební festivaly menšího rozsahu zajišťujeme 10 let, filmové produkci a kinu se věnujeme 5 let.

Interpreti:

ABRAXAS, Jan Budař, Heidi Janků, Helena Zeťová, Mikoláš Chadima a MCH Band, PSH, Ondřej Ruml, Olga Lounová, Jan Bendig, Julian Záhorovský, Terne Čhave, KOA, Lokálka, Medvěd 009, Milan Drobný, Vladimír Hron, Petr Martinák, Kamil Emanuel Gott, Nezmaři, Radůza, Skyline, Unisono, Dg. 307, Gentlemen Singers, Blue Star, Sestry Havelkovy, Wabi Daněk, Miloš Dvořáček, Kantoři, Schovanky, Eastpark, Miroslav Paleček, Pavel Dobeš, Luboš Pospíšil, Zdeněk Bína, Xavier Baumaxa, Fast Food Orchestra, Cate, The Coolers, The Switch, UDG, November 2nd , YO_YO BAND, Jiří Dědeček, Čankišou …


Kongresy a školeníTeambuildingFotografováníPromo TeamyPersonální zajištěníOzvučeníVýškové natáčení a snímkováníSpolečenské akceAnimační programySvatby

Fotogalerie

BrandBuildung
Catering
Ochutnávky
Svatby
Pivobraní
<<<
>>>

Kontakt

Mapa

Like Box

creatocz.cz
© 2012 - 2023 CREATO CZ s.r.o.