Reklamní agentura CREATO CZ s.r.o.
s námi do světa reklamy
Rozdávání, průzkumy, ankety
to vše a mnohem více pro Vás zajistí naše promo teamy
Konference a meetingy
profesionální servis na míru
Svatby a svatební hostiny
svatby na klíč
Zajištění veřejných akcí
produkce, ozvučení a mnohem víc
Tiskoviny
tiskneme to nejlepší pro ty nejlepší

Společenské akce

Naše firma má zkušenosti pro pořádání společenských, firemních a dalšíchz akcí. Koncerty, vinobraní, pivobraní, plesy, sportovní akce či jiné hromadné akce umíme podle přání klienta připravit na klíč, či dodat pouze dílčí složky pro pořádání takového eventu. Ať se jedná o jednodenní, či vícedenní akci, pro vaše zaměstnance či pro vaše klienty.

Jsme schopni připravit grafické podklady pro danou akci (pozvánky, programy, plakáty, letáky) včetně tisku. Pro konference, sportovní akce vytvoříme speciální internetové stránky s programem a veškerým servisem, který je s pořádáním konference či sportovní akce spojen. Při realizaci akcí nabízíme kompletní servis od návrhu až po vlastní provedení – zajištění prostor, hlavní i doprovodné programy (kulturní, společenské, sportovní), catering, moderování, technickou produkci, fotografování, natáčení creato-copterou, ohňostroj, ubytovaní a další co si jen budete přát.


Kongresy a školeníTeambuildingFotografováníPromo TeamyPersonální zajištěníOzvučeníVýškové natáčení a snímkováníSpolečenské akceAnimační programySvatby

Fotogalerie

BrandBuildung
Catering
Ochutnávky
Svatby
Pivobraní
<<<
>>>

Kontakt

Mapa

Like Box

creatocz.cz
© 2012 - 2023 CREATO CZ s.r.o.