Reklamní agentura CREATO CZ s.r.o.
s námi do světa reklamy
Rozdávání, průzkumy, ankety
to vše a mnohem více pro Vás zajistí naše promo teamy
Konference a meetingy
profesionální servis na míru
Svatby a svatební hostiny
svatby na klíč
Zajištění veřejných akcí
produkce, ozvučení a mnohem víc
Tiskoviny
tiskneme to nejlepší pro ty nejlepší

Reklamní předměty

3D reklama je jedním z klasických marketingových nástrojů, které tvoří image Vaší společnosti. Nabízíme velký výběr reklamních předmětů a dárků. Zajistíme kompletní dodávku reklamních předmětů s potiskem i bez potisku.   Najdete u nás reklamní předměty rozdělené dle sortimentu, který je uveden níže. Jsme schopni Vám nabídnout a zajistit i reklamní předměty dle Vašich konkrétních požadavků včetně potisku.

Nabídka reklamních předmětů obsahuje mimo jiné kalendáře, diáře, PF karty, kancelářské, psací a školní potřeby, kufříky, aktovky, tašky, etue, mapy na dokumenty, peněženky, dokladovky, klíčenky, obaly na vizitky, elektronika, cestovní potřeby, deštníky, kosmetické a hygienické potřeby, textil, oděvy, oděvní doplňky, sport, auto-moto, wellness, kuchyňské a domácí potřeby, metry, nože, nářadí, teploměry, svítilny, hodiny, hodinky, budíky, stopky, potřeby pro kuřáky, hračky, společenské hry, butony, odznaky, přívěsky, nápoje, potraviny, ostatní reklamní předměty, speciální reklamní předměty (návrhy a realizace originálních obalů, včetně dárkových, reklamních a dekorativních předmětů s použitím materiálu přírodního charakteru – např. lepenky, ručního papíru, kartonu, provázků, kůže, korku apod.)

Zapůsobte na vaše obchodní partnery originálním dárkem v podobě golfových doplňků nebo dárkově balených vín či jiných speciálních osobních dárků.  

Navštivte náš e-shop, nebo si nechte zaslat náš katalog a vytvořit nezávaznou kalkulaci dle Vašich požadavků.

 

Jarní akce!!!

 

bezpečnost nade vše, opatřete reflexní prvky svým logem a věnujte vašim klientům. Toto budou používat a denně uvidí vaši značku!

 


Reklamní předmětyBrandbuildingRoadshowMystery shoppingMonitoring trhuOutsourcingSampling

Fotogalerie

BrandBuildung
Catering
Ochutnávky
Svatby
Pivobraní
<<<
>>>

Kontakt

Mapa

Like Box

creatocz.cz
© 2012 - 2022 CREATO CZ s.r.o.